O nas - Sport Analytics

Home O nas

Co nas wyróżnia?

Choć członkowie naszego zespołu wywodzą się z różnych środowisk i pracowali dla różnych klientów (prywatnych, instytucjonalnych, małych i dużych) łączy nas pasja odkrywania.
Nie tylko odkrywamy dane, ale też zamieniamy je (choć często są rozproszone i nieoczywiste) w wiedzę przekładającą się na wzrost sprzedaży, większą efektywność przedsiębiorstwa, czy lepszą jakość działania organizacji.
Wiemy, że informacja kluczowa dla Twojego biznesu może kryć się zarówno w tabeli rejestrującej klientów (ich wiek, miejsce zamieszkania, zainteresowania) jak i w swobodnej wypowiedzi konsumenta na Facebooku.
Niektóre dane trzeba dopiero wydobyć. Od tego jesteśmy.

Nasze Idee

Poznaj idee, które nam przyświecają przy wykonywanej przez nas pracy.

Badania, Big Data, Infobrokering

Wiele źródeł informacji i wiele sposobów analizy danych. Wynieśliśmy doświadczenie z różnych instytucji zajmujących się tworzeniem wiedzy.

about-us-service-front3

Chmura ekspertów

Doświadczenie i wiedza w różnych dziedzinach nauki pozwala nam na tworzenie interdyscyplinarnych narzędzi i wyprowadzanie złożonych wniosków.

Opieka nad klientem

Wierzymy, że nasza rola nie ogranicza się wyłącznie do wykonania badań na zlecenie klienta. Uczestniczymy w całym procesie pozyskiwania wiedzy.

about-us-team

Profesjonalnie dla sportu i biznesu!

Naszą ofertę kierujemy zarówno do klubów sportowych, organizacji sportowych, zawodników indywidualnych, organizatorów eventów i przedsiębiorców. Lata doświadczeń pozwoliły nam na indywidualne dopasowanie oferty pod konkretny przypadek.

Poznaj możliwości współpracy z nami i sprawdź co możemy zaoferować dla Twojego klubu lub biznesu!

Skorzystaj z usługi firmy gwarantującej wysoką jakość pracy – wspólnie przełożymy dane pozyskane z badań w sukces Twojego przedsięwzięcia. Oferujemy badania dopasowane do czasów współczesnych.

Zaufali nam: