Jesteś odpowiedzialny za marketing w klubie? Planujesz nowe akcje? Zastanawiasz się, jaka będzie najskuteczniejsza kampania marketingowa dla Twojego klubu? Chcesz zbudować profesjonalną ofertę sponsorską? A może wolisz się rozeznać w działaniach konkurencji lub zastanawiasz się w jaki sposób można zebrać dane o kibicach? Poniżej przeczytasz, co możemy Ci zaoferować .

 • Poznaj swojego kibica

  Czy dobrze znasz swojego kibica? Czy strategia marketingowa Twojego klubu celuje właśnie w niego? A może nie posiadasz strategii marketingowej? Pomożemy Ci.

 • Reaguj szybciej na zmiany

  Chcesz zyskać przewagę konkurencyjną? W dzisiejszych czasach, by to zrobić nie wystarczy intuicja. Musisz szybko odpowiadać na zmiany na rynku. 

 • Stwórz strategię marketingową

  Masz nowy pomysł? Nie podejmuj decyzji pochopnie. Analizuj.

 • Identyfikuj szanse i zagrożenia

  Chcesz wiedzieć, co stoi na przeszkodzie Twojego sukcesu? Dzięki analizie danych będziesz mógł zmniejszyć ryzyko podjęcia złej decyzji.

 • Popraw wizerunek klubu

  Chcesz trafić do nowych kibiców? Chcesz zatrzymać dotychczasowych? O tym decyduje wizerunek klubu. Pomożemy Ci go określić.

 • Stwórz ofertę sponsorską

  W jaki sposób stworzyć pakiety sponsorskie? W jaki sposób opisać klub sportowy, by sponsor chciał zainwestować? Sprawdzimy. Opiszemy.

Czy Twój klub lub organizacja posiada systemy CRM? Zbiera dane dotyczące swoich kibiców lub sympatyków? Gromadzi informacje o potencjalnych sympatykach? Jeśli tak – zapoznaj się z przedstawioną poniżej ofertą w zakresie DATA MINING CONSULTINGJeśli nie – zrób to tym bardziej. Nasz zespół statystyków, data scientists wraz z ekspertami z różnych dziedzin odkryje nowe możliwości Twojego klubu lub organizacji zestawiając wewnętrzne zasoby informacyjne z danymi z badań rynkowych.

Poznaj swojego klientaReaguj szybciej na zmianyWejdź na nowy rynek

Poznaj szanse i zagrożeniaPopraw wizerunek markiPoznaj optymalne ceny