Oferta medialna ma na celu kreowanie i rozwijanie pozytywnego wizerunku i rozpoznawalności „marki”.
news
autorSport Analytics / 2019-03-07

Poprzez działania, które proponujemy, zwiększamy zasięgi w mediach społecznościowych. Warto nadmienić, iż zwiększenie zasięgów medialnych, rozpoznawalności służy wzmocnieniu pozycji w rozmowach z potencjalnymi sponsorami.

 

 

 

 

Poniżej lista proponowanych usług:

 1. Aktywne prowadzenie mediów społecznościowych

 2. Zdefiniowanie celów i strategii działań na fanpage’u. 

 3. Stworzenie i moderowanie grupy na Facebooku, w której zawodnik występować będzie w roli eksperta.

 4. Stworzenie grafik potrzebnych do prowadzenia mediów społecznościowych. Stworzenie Cover Photo oraz około 10 wzorów tła, na których budujemy treść do publikacji

 5. Dodawanie postów z grafikami i odpowiadanie na komentarze kibiców. Dbamy tutaj o pozytywny wizerunek, po umieszczanych treściach monitorujemy dany post (czas do ustalenia), na pytania osobiste lub specjalizacyjne, kontaktujemy się z Tobą.

 6. Rozszerzanie świadomości odbiorców na temat istnienia fanpage’a na innych portalach internetowych.

 7. Tworzenie konkursów z nagrodami zachęcającymi do aktywniejszego udziału na fanpage’u. Raz w miesiącu tworzymy konkurs/licytację, która trwa kilka dni (do tygodnia). Zakres nagród do ustalenia (mogą to być produkty jak i usługi takie jak spotkanie czy wspólny trening).

 8. Monitorowanie statystyk. Tworzymy comiesięczny raport z progresji działań na stronie.

 9. Tworzenie artykułów prasowych i umieszczenie ich na portalach internetowych. Piszemy artykuły, które później publikują znane portale internetowe.

 10. Kontakt z mediami. Umawiamy spotkania, rozmowy telefoniczne oraz wywiady. Na potrzeby organizujemy również konferencje prasowe.

 11. Zachęcanie osób do obserwowania profilu. Monitorujemy aktywnych kibiców danej dyscypliny sportowej, na tej podstawie zapraszamy do obserwacji fan page’a.

 12. Możliwość stworzenia filmu promującego. Dodatkowo, współpracujemy z firmą, która tworzy profesjonalne filmy promocyjne.

 

NAPISZ DO NAS: kontakt@sportanalytics.pl

Sport Success