Wyniki konkursu dla kibiców Wisły Kraków
news
autorSport Analytics / 2016-07-15
Szanowny Kibicu,
Dziękujemy Ci za wyrażenie swoich odczuć i opinii na temat Wisły Kraków.
W ramach podziękowania za poświęcenie nam swojego czasu przewidzieliśmy cenne nagrody:
5 karnetów na rundę wiosenną, 10 biletów VIP Silver oraz koszulkę klubową z podpisami zawodników.
W toku analizy wyselekcjonowaliśmy 30 odpowiedzi konkursowych, które wzięły udział w ścisłym finale. Wybór był trudny. Większość odpowiedzi była do siebie bardzo podobna.
Kto zasłużył na zwycięstwo? Decyzja należała do Ciebie! W plebiscycie wzięło udział 667 kibiców. Mogliście maksymalnie zagłosować na 5 haseł. Oto wyniki:
Pięć karnetów na rundę wiosenną wygrywają:
111 głosów: "Za tą atmosferę na R22 oddałabym wszystko. Ten doping i więź kibiców jest niesamowita. /k...sse@interia.pl"
109 głosów: "A dlaczego kocha się żonę? Tego po prostu nie da się opisać słowami. Wisłę kocham od dziecka, na dobre i złe, dumny po zwycięstwie i wierny po porażce. Nic tego nie zmieni a słowa nie opiszą. / mat....er@hotmail.com"
102 głosy: "Będąc pierwszy raz na meczu z Beitarem Jerozolima poczułem taką przynależność do społeczności Kibicowskiej i od tej pory śledzę, kibicuje Wiśle jak na to pozwalają warunki. Ważne jest to że sympatia pojawiła się naturalnie tak jak miłość do drugiej połówki. /rej....nek@gmail.com"
 
 
 
 
 
 
92 głosy: "Jestem kibicem Wisły, ponieważ mam to we krwi. Wisłę mam głęboko w sercu. To zaszczyt być kibicem najlepszego klubu na świecie. / ul...rano@wp.pl"
91 głosów: "Wiśle się nie kibicuje - Wisłę się kocha. / kon.t@ko.....rzeby.pl"
 
10 biletów VIP Silver wygrywają:
83 głosy: "Możesz mieć zły dzień, tydzień. Możesz stracić pracę. Możesz mieć problem z dziewczyną. Wszystko może być źle...I wtedy idziesz tam - na R22. /grz.....k14@vp.pl"
74 głosy: "Bo będąc dzieckiem Wisła dała mi wiele autorytetów - postaw do naśladowania – nauczyła walki do końca i cieszenia się z najdrobniejszych sukcesów. Wisła pokazała światu co to znaczy być z Krakowa. /sla.......naś@gmail.com"
74 głosy: "Bo tak zostałem wychowany, Wisła zawsze była czymś ponad więcej niż klub, czymś ważnym co pozwalało czuć dumę z tego kim się jest, niosła zapomniane wartości, które powinien przyswoić każdy. /mlo.....92@gmail.com"
70 głosów: "Jestem Wiślaczką dzięki Mamie. To ona zaszczepiła we mnie miłość do barw, to z nią zdzieram gardło na każdym meczu, i to jej przypominam, że musi przyjechać z Warszawy byśmy razem spędziły magiczne chwile przy R22. Nic tak nie zbliża nas do siebie jak gorycz porażki czy łzy szczęścia po ostatnim gwizdku.Wisła to piąty członek mojej rodziny. /mar..laz@gmail.com"
66 głosów: "Biała Gwiazda w sercu jest moim dziedzictwem. Miłość do klubu zaszczepił mi dziadek, a ja będę kontynuował ta piękna tradycję. W byciu sympatykiem Wisły ważna jest dla mnie jej tradycja, wartości oraz to jacy ludzie budowali jej legendę. /koncz......po@gmail.com"
66 głosów: "Bo dla mnie WISŁA to nie tylko 5 liter, tylko duża część mojego życia. /ja....h@poczta.onet.pl"
63 głosy: "Gwiazda biała, orzeł biały to są moje ideały. /krzy....nek@gmail.com"
63 głosy: "Dziadek był Wiślakiem, Ojciec jest Wiślakiem, ja jestem Wiślakiem, Syn jest Wiślakiem. Kochamy Wisełkę. /mar....lit@op.pl"
59 głosów: "Biała gwiazda na piersi, jest dla mnie powodem do dumy od najmłodszych lat. /mar...st23@wp.pl"
57 głosów: "Pokochałem ten klub, dzięki mamie, która podczas pamiętnych meczów z Parmą, Schalke itd. siadała ze mną przed telewizorem i tłumaczyła, że jest to klub z tradycjami, który wiele jeszcze wygra. Na wszystko potrzeba czasu, dlatego jestem cierpliwy i po prostu wierzę. /raf....ozek1994@gmail.com"
 
oraz koszulkę klubową z podpisami zawodników.
54 głosy: „Można mieć zły tydzień, można stracić pracę. Można mieć stres przed kolokwium :) Wszystko może być źle. Ale kiedy idę na R22, kiedy wchodzę na trybunę swojego ukochanego klubu, na swój sektor E24, obok siebie mam kumpli, którzy zawsze staną ze mną ramię w ramię.” / mar......wski.8445@gmail.com
Zwycięzcy zostaną poinformowani drogą mailową. Dziękujemy wszystkim osobom biorącym udział w konkursie.
Sport Success