Jak daleko dojdą Polacy w Euro? Wyniki badania.
news
autorArkadiusz Wawrzyniak / 2016-06-24

W niedzielę 19 czerwca przed meczem z Ukrainą pytaliśmy Was o dalsze losy naszej reprezentacji na EURO we Francji. W pierwszym pytaniu typowaliście, które miejsce zajmie nasza kadra po fazie grupowej. Jak widać zdecydowana większość, bo aż 63% osób typowała drugą pozycję, jak się okazało większość miała rację – Polska zakończyła fazę grupową na 2 miejscu.

Następnie prosiliśmy was o wytypowanie etapu mistrzostw Europy na którym swój udział w turnieju zakończy Polska. Odpowiedzi były naprawdę optymistyczne, aż 42,11% z Was, jeszcze nie znając rywala wierzyło, że Polska awansuje do ćwierćfinału. Co ciekawe, aż 36,84% osób typuje, że dojedziemy do półfinału! W fazie grupowej mieliście rację, trzymamy kciuki, żeby i tym razem Wam się udało.

Poza tym za pomocą „wolnego ringu” daliśmy Wam możliwość swobodnego wypowiedzenia się na temat szans Naszych Orłów. Najciekawsze z Waszych wypowiedzi to (zachowaliśmy oryginalną pisownię:

 

 

 

 

  • "Starczy tych sukcesów. Jak wygrają zbyt dużo to później nie będzie celów do osiągnięcia. Wiadomo, że ludzie którzy mają wszystko cierpią na depresję. A tej w kadrze nie chcemy."
  • "Realnie patrząc, mamy szansę nawet na finał i wygranie go. Ale aby nie pompować balonika, obstawiam półfinał. Wtedy wszystko może się zdarzyć. W każdym razie serce mówi, że zostaniemy mistrzem Europy, zaś rozum, że półfinał. Co by się nie działo, sukces jest na wyciągnięcie ręki."
  • "Jesteśmy drużyną ktòra z każdym może wygrać grając faktyczną piłkę"
  • "Polska to dobry zespół natomiast Walia,  Wegry pokazaly ze potrafią grac w pilke :)"
  • "Mamy najbardziej zorganizowaną obronę, a Milik w końcu odpali"
  • "Jest dobrze, niestety uważam, że Niemcy zajmą pierwsze miejsce, a my wyjdziemy z drugiego i mtrafimy na Szwajcarię bądź Rumunię. Tutaj uda się przejść, ale potem najprawdopodobniej zjawi się Hiszpania. Chciałbym wierzyć w awans, ale rozsądnie postawiłem 1/4 finału."
  • "Jeżeli nadal każdy z zawodników będzie wspierał kolegów tak jak teraz to sukces sam się urodzi :-)"
  • "Ukraina jest rozbita i gra bez polotu. My powalczymy o 1 miejsce w grupie. Potem zagramy za szwajcarami/rumunami, z którymi możemy spokojnie powalczyć i w ćwierćfinale trafimy pewnie na Hiszpanów. Nie jesteśmy przygotowani do takiej gry jaką prezentuje reprezentacja Hiszpanii i możemy się lekko pogubić. Chociaż wierzę w mistrzostwo!!! :)"
  • "Wreszcie mamy Reprezentację na Światowym poziomie. Indywidualności budzą respekt przed najlepszymi drużynami Europy a nawet świata.Wreszcie gramy zespołowo,dynamicznie z pełnym poświęceniem i do końca,nie odpuszczamy i nie ma straconych piłek. Troszkę lepsza skuteczność by się przydała ,za dużo jest marnowanych 100% _towych sytuacji.Jeżeli to poprawimy to będziemy Mistrzami Europy"

Dziękujemy wszystkim za opinie i wypowiedzi, wypatrujcie w przyszłości kolejnych naszych ankiet, a tym czasem POLSKA BIAŁO-CZERWONI!!!!!

Sport Success