Praktyki. Analityka i marketing sportowy.
news
autorSport Analytics / 2016-06-13

Jeśli jesteś studentem i masz dużo zapału do pracy zachęcamy do odbycia praktyk w firmach Sport Analytics i Sport Success.

Szczegóły:
1. Kierunek studiów ani płeć osoby aplikującej nie mają dla nas większego znaczenia, liczy się chęć do działania, sumienność, punktualność i znajomość tematyki sportowej.
2. Przyda się też pomysłowość, komunikatywność, umiejętność obsługi Worda i Excela (umiesz napisać formułę?), gotowość do redagowania artykułów sportowych. Przewidujemy praktyki z zakresu analityki sportowej i marketingu sportowego. Mile widziane zamiłowanie do muzyki rockowej i czynna umiejętność prowadzenia pojazdów samochodowych poparta posiadaniem stosownych uprawnień.
3. Praktyki są bezpłatne, niemniej jednak pokrywamy koszty dojazdów i nie wykluczamy wynagrodzenia przy realizacji dodatkowych zleceń.
4. Plan praktyk zakłada zaangażowanie praktykanta przy organizacji działań klubów z którymi współpracujemy. (m.in. Lech Poznań)
5. Praktykanci nie parzą kawy. Najczęściej parzymy ją praktykantom sami.
6. Czas praktyk: lipiec - wrzesień. Godziny i terminy do ustalenia. Możliwa praca zdalna. (Jeśli polubimy się wzajemnie istnieje możliwość dalszej współprac.y)
7. Praktyki odbywają się w Przeźmierowie i/lub Poznaniu.
8. Praktyki realizowane są w oparciu o umowę praktyk. Wystawiamy referencje po zakończeniu praktyk.
9. Jeśli tworzysz teksty (reportaże, felietony) lub prowadzisz bloga do CV dołącz próbkę swoich umiejętności. Jeśli nie - po prostu wyślij życiorys.

10a. Życiorys wraz z ewentualnymi samplami prosimy przesłać na adres: pawel@sportanalytics.pl
10b. Jeśli masz dodatkowe pytania - napisz do nas maila - adres powyżej.
11. Rozważymy każdą propozycję, odezwiemy się do każdego, spotkamy się z wybranymi. Musicie nam to wybaczyć.

Sport Success