Aktualności

Rekrutacja na praktyki studenckie w IBRS TriC trwa!

20.09.2015 r.

Poszukiwana, poszukiwany!

1. Instytut Badań Rynkowych i Społecznych TriC (Przeźmierowo/Poznań) w trybie ciągłym poszukuje studentów chętnych do zgłębienia tajników funkcjonowania firmy badawczej. I zainteresowanych analityką sportową, badaniami rynkowymi, a także publicystyką.
2. Kierunek i rok studiów oraz cechy demograficzne nie mają dla nas większego znaczenia
3. Studentowi-praktykantowi oferujemy 3 miesięczną możliwość rozwoju pod naszym okiem.
4. Nie płacimy za samą obecność, nie wykluczamy jednak wsparcia finansowego (dojazdy) i umów cywilno-prawnych za realizowane zlecenia
5. Praktykant będzie aktywnie uczestniczył w prowadzonych działaniach – od projektowania badań, poprzez zbieranie danych, analizy i pisanie raportów. Będzie również zaangażowany w działania promocyjne firmy (social media, blog) oraz realizację zleceń dla dwutygodnika Nasz Głos Poznański. Praktykant nie będzie parzył kawy. Będzie ją pijał w wolnych chwilach. Fundujemy. Możliwa praca zdalna – przy zadaniach możliwych do zrealizowania bez obecności w biurze.
6. Praktykant będzie uczestniczył w spotkaniach biznesowych (pod warunkiem uzyskania zgody drugiej strony rozmów)
7. Aplikacje (w dowolnej formie) oraz dodatkowe zapytania prosimy kierować na adres tric@tric.pl
8. Obiecujemy, że pochylimy się nad każdym zgłoszeniem. Oczywiście – anons jest dość ogólny, dzięki temu jednak nie ogranicza. Liczy się wszak przede wszystkim chęć do działania.

logo

Wspieramy ideę pomocy dzieciom – Złombol 2015

11.03.2015 r.

Jak co roku firmowo wspieramy ekipę „Maupoli” jadącą nieśmiertelnymi Polonezami.

Pierwszy krok wykonany! Kilkumiesięczne poszukiwania następcy poprzedniego „Złombolidu” zakończyły się zakupem całkiem rześkiego „Borewicza”.
Silnik 1.5, skrzynia czwórka. Pojazd jest z roku 1983 i jest w naprawdę dobrym stanie. Wszystko a szczególnie stan wnętrza wskazuje na to, że przebieg 76 tys. km jest oryginalny. Baza do projektu jest obiecująca!

2

1Zakończył się też etap kompletowania niezbędnego oprzyrządowania. Polonez będzie repliką milicyjnego radiowozu :). W międzyczasie udało się nawiązać kontakt z ludźmi mającymi wiedzę na temat milicyjnych pojazdów PRL-u i „dokopać” do dokumentacji technicznej i fotograficznej, na bazie której budujemy replikę. Samochód jest rozbierany pod poprawki i lakier, wkrótce trafi w ręce lakiernika.

DSC_7381

DSC_7395

DSC_7393

Będziemy Was informować o dalszych postępach prac!

IBRS TriC i serwis BigChina.pl – we wspólnym interesie

02.01.2015 r.

Zespół IBRS TriC bierze udział w teledysku Kazika i Kwartetu Proforma

21.12.2014 r.

Zespół IBRS TriC miał zaszczyt wystąpić w teledysku Kazika (m.in. Kult) & i Kwartetu ProForma zrealizowanym przez Studio Absynt

Eksperci TriC, którzy zagrali w teledysku:

Wojciech Strzelecki – profesor z Bandy Proformusa,
Bartosz Zujewski – kowboj przy barze,
Marcin Cybulski – bankier,
Alan Pavletta – martwy mężczyzna przed saloonem,
Paweł Chmielowski – zakrwawiony rzeźnik.

Ekspert i współzałożyciel IBRS TriC w Studiach Prawa Publicznego

Współpraca z Affabre The Chamber Singers

18.11.2014 r.

Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy,

Myśląc o kolejnych etapach rozwoju kariery AFFABRE THE CHAMBER SINGERS zdecydowaliśmy się na przeprowadzenie krótkiego badania ankietowego – zarówno wśród naszych obecnych i potencjalnych miłośników (być może trafiliście na ankietę na popularnych serwisach społecznościowych), jak i wśród Was – ludzi związanych ze światem muzyki.
W związku z tym uprzejmie prosimy o podzielenie się kilkoma refleksjami na temat zespołu AFFABRE – niewątpliwie natchną one nas do dalszych owocnych działań! Poniżej znajdziecie kilka przykładowych pytań otwartych, na podstawie, których możecie nas zjadliwie obsmarować, konstruktywnie skrytykować lub też bezgranicznie pochwalić!
Wśród wszystkich odważnych, którzy pozostawią firmie badawczej IBRS TriC (www.TriC.pl) – prowadzącej dla nas badania – namiary w postaci wiarygodnego adresu e-mail wybierzemy losowo 10 osób, które wynagrodzimy za trud włożony w rozwój AFFABRE naszymi płytami z autografami.

Zespół AFFABRE THE CHAMBER SINGERS i Instytut Badań Rynkowych i Społecznych TriC.

Wywiad w Radio Emaus

17.11.2014 r.

Gdzie najłatwiej znaleźć żonę? Gdzie najłatwiej znaleźć męża? Chcecie wiedzieć?

Aleksandra Mieloszyńska i Paweł Chmielowski w Radio Emaus. Pierwsze wyniki ewaluacji Poznańskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę.

Partnerstwo w ramach Automobilklubu Wielkopolskiego

9.11.2014 r.

Od jakiegoś czasu tradycją już stało się, że na zakończenie sezonu motorowego Sędziowie Automobilklubu Wielkopolski spotykają się, aby sami wziąć udział w sportowej rywalizacji. Tym razem Rajd Sędziów zaplanowany został na 9 listopada. Na zwycięską załogę poza innymi niespodziankami czeka zaszczyt organizowania Rajdu Sędziów w 2015 roku.

Wywiad w Radio Afera

29.10.2014 r.

Nasz ekspert dla Gazety Wyborczej

27.10.2014 r.

Współpraca z Lodowiskiem Bogdanka w Poznaniu

23.10.2014 r.

Z przyjemnością informujemy, że podjęliśmy współpracę z Lodowiskiem Bogdanka – Centrum Rekreacji i Rozrywki. Celem badań będzie wypracowanie spójnej strategii promocji i rozwoju tego przesiąkniętego tradycją miejsca w Poznaniu.